Svítidlo RABALUX 5244 FABIAN, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Nástěnné svítidlo Fabian v průmyslovém stylu bude jedinečným kouskem nábytku do obývacího pokoje, jídelny, kuchyně nebo dokonce do ložnice. Tento model sestávající z matného černého svítidla a zastíněného stínítka stejné barvy je vyroben z kovu a dřeva. Svítidlo lze připevnit na zeď pomocí okrouhlé ozdobné základny. Ozdobná základna je s stínítkem propojena kabelem navinutým a schovaným v dřevěném válci, který dodává tomuto modelu surový, přirozený vzhled. Světlo bez překážek proudí zpod stínítka připomínajícího klec. Svítidlo Fabian je možné používat s jedinou žárovkou s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete v místnosti dosáhnout čistý a jasný efekt, vyberte si žárovku vyzařující přirozené bílé světlo. Svítidlo Fabian je možné ovládat pomocí spínače umístěného na ozdobné základně. Rozměry tohoto svítidla jsou následující: šířka svítidla i průměr stínítka je 140 mm, výška žárovky je 300 mm, vzdálenost od stěny 220 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 5998250352442 |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 140 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 220 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
