Svítidlo RABALUX 5246 FABIAN, E27 2x MAX 40W, IP20, -K, -lm, matná černá
Stojící svítidlo Fabian v průmyslovém stylu bude jedinečným kouskem nábytku do obývacího pokoje nebo ložnice. Tento model sestávající z matného černého svítidla a zastíněných stínítek stejné barvy je vyroben z kovu a dřeva a je doplněn kulatou ozdobnou základnou. Dvojitý kabel svítidla je každý navinutý na dřevěném válci a dosahuje k hlavám svítidla skrývajíc se v tomto válci, což dodává tomuto modelu výrazný, surový vzhled. Světlo bez překážek proudí zespodu dolů visících klecovitých stínítek. Svítidlo Fabian je možné používat se dvěma žárovkami, každá s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Chcete-li v místnosti navodit útulnou, intimní atmosféru, vyberte si žárovky vyzařující teplé bílé světlo. Svítidlo Fabian je možné ovládat pomocí kabelového spínače. Délka kabelu je 3 300 mm. Rozměry tohoto stojícího svítidla jsou následující: šířka 345 mm, výška 1 680 mm, průměr každého stínítka je 140 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.44 kg |
| EAN: | 5998250352466 |
| Šířka (mm): | 345 mm |
| Výška (mm): | 1680 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 140 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
