Svítidlo RABALUX 5252 PETUNIA, E27 1x MAX 60W, IP20, -K, -lm, chromová
Moderní závěsné svítidlo Petunia je možné nainstalovat do vašeho obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v chromové barvě je doplněno elegantním stínítkem z tónovaného skla, které připomíná kalich. Svítidlo lze připevnit na strop pomocí malého kulatého ozdobného podstavce. Tónovaná stínítko vám umožní částečně vidět žárovku a současně filtruje její světlo, čímž svítidlo Petunia zajišťuje útulné osvětlení. Závěsné svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 15W. Typ zásuvky je E27. Chcete-li vytvořit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Závěsné svítidlo Petunia má následující rozměry: průměr stínítka je 140 mm, vzdálenost od stropu je 1 300 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 5998250352527 |
| Šířka (mm): | 140 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 140 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1300 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
