Svítidlo RABALUX 5253 PETUNIA, E27 3x MAX 60W, IP20, -K, -lm, chromová
Trojité závěsné svítidlo Petunia v moderním stylu je možné nainstalovat do vašeho obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v chromové barvě je doplněno elegantními stínítky ve tvaru kalichu z tónovaného skla. Svítidlo lze připevnit ke stropu prodlouženou čtvercovou ozdobnou základnou. Tónovaná stínítka umožňují částečně vidět žárovky a současně filtrují jejich světlo, čímž svítidlo Petunia zajišťuje útulné osvětlení. Závěsné svítidlo je možné použít s třemi žárovkami, každá s výkonem až 15W. Typ zásuvky je E27. Chcete-li vytvořit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si do tohoto svítidla žárovky vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry trojitého závěsného svítidla Petunia jsou následující: šířka 600 mm, průměr každého stínítka je 140 mm, vzdálenost od stropu 1 200 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5998250352534 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 140 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
