Svítidlo RABALUX 5255 RONNIE, E14 1x MAX 25W, IP20, 4000K, 1700lm, béžová
Stolní svítidlo Ronnie standardního stylu bude praktickou volbou do ložnice nebo pracovny. Toto celokovové svítidlo je vyrobeno v béžové barvě s ohebnou hlavou svítidla a válcovým částečně perforovaným stínítkem, které je ve spodní části otevřeno. Svítidlo Ronnie lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 25W. Typ patice je E14. Pro práci nebo čtení doporučujeme žárovku vyzařující přirozené bílé světlo, neboť podporuje udržení koncentrace. Rozměry stolního svítidla ovládaného pomocí šňůrového spínače jsou následující: šířka 150 mm, výška 285 mm, průměr stínítka 100 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.755 kg |
| EAN: | 5998250352558 |
| Šířka (mm): | 150 mm |
| Výška (mm): | 285 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | béžová |
| Barva svítidla: | béžová |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
