Svítidlo RABALUX 5276 COCO, LED 3W, IP44, 3000K, 2150lm, bílá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 5998250352763 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 85 mm |
| Příkon (W): | 3 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 250 lumen |
| Typ svítidla: | Zapuštěné a přisazené osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 10 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
