Svítidlo RABALUX 5281 INDIANA, E14 1x MAX 25W, IP20, -K, -lm, černá
Bodové svítidlo Indiana v industriálním stylu bude charakteristickým kusem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo kuchyně. Matné černé svítidlo, které je vyrobeno z kovu, je doplněno tlumeným stínítkem a přírodní tkanou dekorací. Toto svítidlo je možné připevnit na zeď pomocí okrouhlé dekorativní základny. Svítidlo Indiana je možné použít s jedinou žárovkou s výkonem až 25W. Typ zásuvky je E14. Válcovité zastíněné stínítko nechává světlo proudit ven ze svítidla do stran, ale i dolů. Pokud chcete zvýšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si pro tento model žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry nástěnného bodového svítidla Indiana jsou následující: průměr stínítka je 95 mm, výška žárovky je 175 mm a vzdálenost od stěny je 185 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5998250352817 |
| Šířka (mm): | 95 mm |
| Výška (mm): | 175 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 185 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
