Svítidlo RABALUX 5283 INDIANA, E27 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, černá
Závěsné svítidlo Indiana v industriálním stylu bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo kuchyně. Tento matný černý model, který je vyroben z kovu, dotváří závěsné stínítko ve tvaru klece a přírodní tkaná dekorace kolem stínítka. Svítidlo Indiana je možné připevnit ke stropu pomocí malé kulaté ozdobné základny. Závěsné svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ zásuvky je E27. Pokud chcete zvýšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si pro tento model žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry závěsného svítidla Indiana jsou následující: průměr 220 mm, výška 300 mm, vzdálenost od stropu 1 200 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5998250352831 |
| Výška (mm): | 300 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 220 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
