Svítidlo RABALUX 5284 INDIANA, E14 4x MAX 25W, IP20, 4000K, 1900lm, černá
Závěsné svítidlo Indiana se 4 žárovkami v průmyslovém stylu bude charakteristickým kusem nábytku vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo kuchyně. Tento matný černý model, který je vyroben z kovu, doplňují zastíněné stínidla a přírodní tkaná dekorace kolem stínítek. Svítidlo Indiana je možné připevnit ke stropu pomocí prodloužené čtvercové dekorativní základny. Hlavy svítidla jsou umístěny na dlouhé nosné liště v jednom souboru. Toto závěsné svítidlo lze použít se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem až 25W. Typ zásuvky je E14. Pokud chcete zvýšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si pro tento model žárovky vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry závěsného svítidla se 4 žárovkami Indiana jsou následující: šířka 700 mm, průměr každého stínítka je 95 mm, vzdálenost od stropu 1 200 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5998250352848 |
| Šířka (mm): | 700 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
