Svítidlo RABALUX 5299 HESTIA, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, chromová
Bodové svítidlo Hestia v klasickém stylu bude elegantním nábytkem ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Kovové svítidlo v chromové barvě je doplněno průhledným skleněným stínítkem. Svítidlo lze připevnit na strop pomocí kulatého ozdobného podstavce. Zajímavostí zvonového stínítka je zkroucený efekt jeho zvlněné plochy. Svítidlo Hestia může být použito s jednou žárovkou s výkonem až 40W. Typ patice je E14. Pokud chcete vylepšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplý bílý světelný zdroj. Svítidlo je možné ovládat pomocí šedobílého kolébkového spínače na ozdobném podstavci. Rozměry bodového svítidla Hestia jsou následující: výška 115 mm, průměr stínítka 95 mm, vzdálenost od stěny 130 mm, průměr instalace 90 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 5998250352992 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 115 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 130 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
