Svítidlo RABALUX 5300 HESTIA, E14 2x MAX 40W, IP20, -K, -lm, chromová
Dvojité bodové svítidlo Hestia v klasickém stylu bude elegantním nábytkem ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Kovové svítidlo v chromové barvě je doplněno průhledným skleněnými stínítky. Svítidlo lze připevnit na strop pomocí kulatého ozdobného podstavce. Zajímavostí na stínidlech ve tvaru zvonu je zkroucený efekt jejich zvlněného povrchu. Svítidlo Hestia může být použito se dvěma žárovkami s výkonem každé až 40W. Typ patice je E14. Pokud chcete vylepšit intimní a útulnou atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplé bílé světelné zdroje. Rozměry dvojitého bodového svítidla Hestia jsou následující: šířka 265 mm, výška 135 mm, vzdálenost od stropu 150 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 5998250353005 |
| Šířka (mm): | 265 mm |
| Výška (mm): | 135 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
