Svítidlo RABALUX 5307 DRAGAN, E27 1x MAX 60W, IP20, -K, -lm, matná černá
Nástěnné svítidlo Dragan, které reprezentuje industriální styl, bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Matné černé kovové svítidlo je doplněno o široké stínidlo ve tvaru deštníku, které je zevnitř zabarveno na bílo. Svítidlo lze upevnit na zeď pomocí kulatého dekoračního podstavce. Svítidlo Dragan lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 60W. Typ patice je E27. V závislosti na vašich preferencích si můžete pro toto svítidlo zvolit teplý nebo přirozený bílý zdroj světla. Pokud jej umístíte do ložnice, doporučujeme žárovku vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry nástěnného svítidla Dragan jsou následující: jeho šířka i výška jsou 250 mm, vzdálenost od stěny 320 mm, montážní průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.924 kg |
| EAN: | 5998250353074 |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 250 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 320 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
