Svítidlo RABALUX 5309 DRAGAN, E27 3x MAX 60W, IP20, -K, -lm, matná černá
Závěsné svítidlo Dragan se 3 žárovkami, které reprezentuje industriální styl, bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Matné černé kovové svítidlo je doplněno širokými stínítky ve tvaru deštníku, které jsou zevnitř bílé. Svítidlo lze upevnit na strop pomocí malé kulaté dekorativní základny. Hlavy svítidla jsou umístěny v jednom souboru vedle sebe na široké nosné tyči. Svítidlo Dragan lze použít se 3 žárovkami, každá s výkonem do 60W. Typ patice je E27. Pokud svítidlo umístíte do ložnice, doporučujeme žárovky vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Rozměry 3-žárovkového závěsného svítidla Dragan jsou následující: šířka 1000 mm, průměr každého stínítka je 250 mm, vzdálenost od stropu je nastavitelná v rozmezí 700-1070 mm, instalační průměr je 120 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 5998250353098 |
| Šířka (mm): | 1000 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 250 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 7001070 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
