Svítidlo RABALUX 5322 KONRAD, GU10 MAX 50W, IP20, černá
Bodové svítidlo Konrad vyrobeno z kovu bude svým tradičním stylem praktickým doplňkem téměř k jakémukoli zařízení domácnosti. Můžete ho umístit do ložnice, obývacího pokoje nebo dokonce na svou chodbu. Černé svítidlo je doplněno černým, kulatým ozdobným podstavcem. Díky pohyblivé hlavě svítidla můžete světlo lampy nasměrovat podle přání. Nástěnné svítidlo je možné použít se žárovkou s výkonem do 50 W, patice typu GU10. Pokud namontujete bodové svítidlo do své ložnice, stojí za to zvolit pro něj zdroj teplého bílého světla, který poskytuje příjemnou a útulnou atmosféru. Rozměry svítidla Konrad jsou: šířka 80 mm, výška 105 mm, vzdálenost od stěny 105 mm.
Tento model se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5998250353227 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 105 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
