Svítidlo RABALUX 5341 LACEY, E14 MAX 40W, IP20, -K, -lm, černá
Díky svému romantickému stylu bude bodové svítidlo Lacey poutavým doplňkem vaší domácí dekorace. Nástěnné svítidlo doporučujeme primárně použít ve vaší ložnici nad nočním stolkem nebo postelí. Tento model vyrobený z kombinace kovu a skla je také vybaven vypínačem, takže jej můžete pohodlně zapínat a vypínat jediným pohybem, když vstanete. Kovové tělo svítidla Lacey je doplněno bílým válcovým skleněným stínítkem s černou výzdobou podobné krajce. Kulatý ozdobný podstavec má elegantní chromovou barvu. Toto klasické bodové svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 40 W, patice typu E14. Pokud chcete vylepšit příjemnou a útulnou atmosféru, použijte žárovku vyzařující teplé bílé světlo. Rozměry svítidla Lacey jsou: šířka 80 mm, výška 115 mm, vzdálenost od stěny 145 mm. Bodové svítidlo se dodává bez žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5998250353418 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 115 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Vintage/ Romantická |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 145 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
