Svítidlo RABALUX 5347 TAMARA, E14 2x MAX 40W, IP20, -K, -lm, chromová
Dvojité bodové svítidlo Tamara v moderním stylu bude krásným a elegantním kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Kovové svítidlo v chromové barvě je doplněno tónovanými skleněnými stínídly. Svítidlo lze připevnit na strop pomocí kulatého ozdobného podstavce. Chromovaný dekorativní podstavec je zakryt černým předním panelem a dvě hlavy svítidla jsou umístěny na vodorovné nosné liště připevněné k dekorativnímu podstavci. Světlo je záhadně filtrované ze svítidla přes tónované sklo zaoblených stínítek, které jsou dole otevřené. Svítidlo Tamara může být použito s dvěma žárovkami, každá s výkonem až 40W. Typ patice je E14. Pokud chcete vylepšit intimní a útulnou atmosféru v místnosti, vyberte si pro toto svítidlo teplé bílé světelné zdroje. Rozměry dvojitého bodového svítidla Tamara jsou následující: šířka 260 mm, vzdálenost od stropu 165 mm, průměr instalace 100 mm. Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 5998250353470 |
| Šířka (mm): | 260 mm |
| Výška (mm): | 150 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřové sklo |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 165 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
