Svítidlo RABALUX 5357 KONRAD, GU10 4x MAX 50W, IP20, 4000K, 2600lm, bílá
Bodové svítidlo Konrad se 4 žárovkami, které představuje standardní styl, bude svěžím a příjemným kouskem zařízení vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje. Dokonale zapadne do téměř každého interiéru definovaného světlými pastelovými barvami. Tento matný bílý model je celý vyroben z kovu a je možné jej připevnit ke stropu pomocí malého kulatého ozdobného podstavce. Stínidla jsou válcovitá, dolů se rozšiřují. Bodové svítidlo se 4 žárovkami je díky své velikosti vynikající i na osvětlení prostornější místnosti. Svítidlo Konrad lze použít se čtyřmi žárovkami, každá s výkonem až 50W. Typ patice je GU10. Chcete-li v místnosti vytvořit intimní, útulnou atmosféru, vyberte si pro toto svítidlo teplé bílé světelné zdroje. Celková šířka bodového svítidla Konrad se 4 žárovkami je 605 mm, vzdálenost od stropu je 120 mm.
Tento model se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 5998250353579 |
| Šířka (mm): | 605 mm |
| Výška (mm): | 110 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Styl svítidla: | Standard |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
