Svítidlo RABALUX 5358 AISHA, LED 38W, IP20, -K, -lm, chromová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.496 kg |
| EAN: | 5998250353586 |
| Šířka (mm): | 865 mm |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 38 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2600 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1100 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
