Svítidlo RABALUX 5365 OPHELIA, LED 40W, IP20, 4000K, 2150lm, chrom
Moderní kulaté stropní svítidlo Ophelia pro jeho několik doplňkových funkcí doporučujeme do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Kovové svítidlo chromové barvy je doplněno o bílé plastové stínidlo s hvězdným efektem. Stínidlo je zdobeno vzorem připomínajícím mandalu. Svítidlo Ophelia obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 40 W, světelným tokem 3200 lumenů a životností 25 000 hodin. Barevnou teplotu tohoto svítidla lze nastavit v rozmezí 3 000-6 500 K, t.j. můžete nastavit teplé, přirozené nebo studené bílé světlo. Kromě toho si můžete zvolit RGB osvětlení a svítidlo je stmívatelné, tudíž lze regulovat jeho jas. Svítidlo Ophelia má také časovač, paměť a funkci nočního osvětlení. Všechny extra funkce lze nastavit pomocí WiFi aplikace nebo dálkového ovladače. Průměr tohoto inteligentního stropního svítidla je 600 mm, vzdálenost od stropu je 75 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.Video o aplikaci Tuya najdete zde. : https://www.youtube.com/watch?v=n1i6h0-AgDs
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 5998250353654 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chrom |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 40 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3200 lumen |
| Typ svítidla: | SMART - Inteligentní osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
