Svítidlo RABALUX 5379 BASIL, E14 1X MAX 10W, IP20, -K, -lm, saténová chromová
Bodové svítidlo Basil se vyznačuje moderním, elegantním designem a barvami. Kovové a plastové nástěnné svítidlo se svou barevnou kombinací saténově chromově-stříbrný dub je obzvlášť zajímavé hlavou svítidla složené z válcových prvků a stínítkem s krytem v dubové barvě. Svítidlo Basil lze namontovat do několika místností: můžete jej umístit do svého obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby - se svým atraktivním designem bude stylovým doplňkem vašeho interiéru. Pokud ho umístíte do své ložnice nebo obývacího pokoje, stojí za to zvolit si teplé bílé světlo, která zvýrazní intimní a útulnou atmosféru ve vašem domě. Bodové svítidlo lze použít s jednou žárovkou s výkonem až 10 W, patice typu E14. Rozměry svítidla Basil vybaveného kulatým ozdobným podstavcem jsou: šířka 100 mm, výška 125 mm, vzdálenost od stěny 130 mm. Tento model se dodává bez žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 5998250353791 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | stříbrný dub |
| Barva svítidla: | saténová chromová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 130 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
