Svítidlo RABALUX 5382 BASIL, E14 4X MAX 10W, IP20, -K, -lm, saténová chromová
Bodové svítidlo Basil se čtyřmi světly se vyznačuje moderním, elegantním designem a barvami. Kovové a plastové nástěnné svítidlo se svou barevnou kombinací saténově chromově-stříbrný dub je obzvlášť zajímavé hlavou svítidla složené z válcových prvků a stínítkem s krytem v dubové barvě. Hlavy svítidla jsou umístěny na dvou rovných kovových tyčích, které začínají vpravo a vlevo od dekoračního podstavce. Primárně doporučujeme svítidlo Basil používat v prostorných obývacích pokojích, kde ho můžete připevnit buď ke zdrojům teplého nebo přírodního bílého světla, podle toho, jaký efekt chcete dosáhnout. Bodové svítidlo lze použít se čtyřmi světelnými zdroji s výkonem každého do 10 W, patice typu E14. Rozměry svítidla Basil vybaveného kulatým dekorativním podstavcem jsou: šířka 740 mm, vzdálenost od stropu 170 mm. Tento model se dodává bez žárovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 5998250353821 |
| Šířka (mm): | 740 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | stříbrný dub |
| Barva svítidla: | saténová chromová |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 85 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 155 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
