Svítidlo RABALUX 5397 SALAZAR, E14 1x MAX 40W, IP20, -K, -lm, dub
Bodové svítidlo Salazar vyrobeno z kombinace kovu a skla bude svým industriálním stylem charakteristickým doplňkem vaší domácí výzdoby. Doporučujeme ho primárně do ložnice, ale můžete si ho umístit i do obývacího pokoje nebo na chodbu. Černé tělo má dubový vzor a je doplněno kulatým ozdobným podstavcem a skleněným stínítkem v kouřové barvě. Díky pohyblivé hlavě svítidla můžete světlo nasměrovat podle přání. Nástěnné svítidlo je možné použít se žárovkou s výkonem až 40, W patice typu E14. Světlo je jemně filtrované zpod tmavého stínítka svítidla Salazar, z něhož vyzařuje příjemná a útulná atmosféra. Abyste dosáhli dokonalý efekt, doporučujeme jej používat se zdrojem teplého bílého světla. Rozměry svítidla Salazar jsou: šířka 100 mm, výška 80 mm, vzdálenost od stěny 140 mm. Tento model se dodává bez žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 5998250353975 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřová barva |
| Barva svítidla: | dub |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 140 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
