Svítidlo RABALUX 5398 SALAZAR, E14 2x MAX 40W, IP20, -K, -lm, dub
Dvojité bodové svítidlo Salazar vyrobeno z kombinace kovu a skla bude svým industriálním stylem charakteristickým doplňkem vaší domácí výzdoby. Doporučujeme ho primárně do obývacího pokoje, ale můžete si ho umístit i na chodbu. Černé tělo má dubový vzor a je doplněno kulatým ozdobným podstavcem a skleněným stínítkem v kouřové barvě. Díky pohyblivým hlavám svítidla můžete světlo nasměrovat podle přání. Bodové svítidlo lze použít se dvěma světelnými zdroji s výkonem každého do 40 W, patice typu E14. Světlo je jemně filtrované zpod tmavého stínítka svítidla Salazar, z něhož vyzařuje příjemná a útulná atmosféra. Aby jste dosáhli dokonalý efekt, doporučujeme jej používat se zdrojem teplého bílého světla. Rozměry bodového svítidla Salazar jsou: šířka 280 mm, průmer 80 mm. Tento model se dodává bez žárovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 5998250353982 |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | kouřová barva |
| Barva svítidla: | dub |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 80 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
