Svítidlo RABALUX 5410 BALOO, LED 0,4W, IP20, -K, -lm, bílá
Baloo dekorační svítidlo vyrobeno ze silikonu je jemné na dotek a může být oblíbeným doplňkem dětského pokoje. Postavičku malého tučňáka můžete umístit na noční stolek nebo na poličku; jeho teplá bílá barva vytváří příjemný pocit a na nejmenších působí uklidňujícím dojmem. Pokud potřebujete z nějakého důvodu jít do dětského pokoje uprostřed noci, může se vám hodit trochu diskrétního světla. Baloo má lithium-iotovou baterii, takže si můžete vybrat, kam jej chcete umístit. Bílý barevný model je vybaven vestavěným LED světelným zdrojem s výkonem 0,4 W, svítivostí 29 lumenů a barevnou teplotou 3000 K, přesto dokáže svítidlo Baloo díky své funkci RGB vyzařovat také červené, zelené nebo modré světlo. Rozměry dekoračního svítidla, které je možné ovládat "dotykovým" spínačem, jsou: výška 160 mm, průměr 111 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 5998250354101 |
| Výška (mm): | 160 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál svítidla: | silikon |
| Průměr (mm): | 111 mm |
| Příkon (W): | 0,4 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 29 lumen |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
