Svítidlo RABALUX 5436 ROB, LED 32W, IP20, 3000-6500K, 3000lm, bílá
Rodina produktů Rob má nyní nového člena! Stropní svítidlo má elegantní design, vestavěný světelný zdroj LED a třpytivý efekt, který modelu přináší nejen funkčnost, ale i uhlazenou eleganci. Má úzký design, vzdálenost od stropu je 63 mm a průměr je 380 mm. Bílé tělo vyrobeno z kovu a plastu má krytí IP20, takže může být skvělou volbou do vaší chodby, obývacího pokoje nebo dokonce do ložnice. LED světelný zdroj vestavěný do svítidla patří do a s výkonem 20 W, světelným tokem 1 400 lumenů a barevnou teplotou 4 000 Kelvinů vyzařuje přirozené bílé světlo. Světelný zdroj není možné ve svítidle vyměnit. Na stropní svítidlo Rob se vztahuje záruka 5 let!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5998250354361 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 380 mm |
| Příkon (W): | 32 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2600 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 63 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
