Svítidlo RABALUX 5446 DANNY, LED 60W, IP20, 3000-6500K, 6400lm, bílá
Díky mnoha dalším vlastnostem stropního svítidla Danny s třpytivým efektem je to skvělá volba pro ty, kteří nejsou spokojeni s průměrným svítidlem. Moderní, elegantní bílý model je vyroben z kovu a plastu a má vestavěný zdroj světla LED. Spotřeba energie světelného zdroje je 60 W, jeho světelná intenzita je 4800 lumenů a jeho životnost je 30 000 hodin. Barevná teplota svítidla se podle potřeby může pohybovat od 3 000 do 6 500 K. To znamená, že může osvětlit danou místnost teplým bílým, přirozeným bílým nebo studeným bílým světlem. Svítidlo Danny je také stmívatelné, což znamená, že jeho jas lze nastavit podle přání a má také funkci časovače. Doporučujeme vám, aby ste toto skvělé stropní svítidlo použili ve svém obývacím pokoji, ložnici nebo dokonce na chodbě. Dálkově ovládané, kulaté svítidlo má průměr 600 mm a vzdálenost 75 mm od stropu. Na stropní svítidlo Danny se poskytuje záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.44 kg |
| EAN: | 5998250354460 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 60 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 4800 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
