Svítidlo RABALUX 5450 DANNY, LED 60W, IP20, 4000K, 200lm, bílá
S mnoha extra vlastnostmi je stropní svítidlo Danny s lesklým povrchem skvělou volbou pro ty, kteří nejsou spokojeni s průměrným svítidlem. Moderní bílý model je vyroben z kovu a plastu a má vestavěný zdroj světla LED. Spotřeba energie světelného zdroje je 60 W, jeho světelná intenzita je 4800 lumenů a jeho životnost je 30 000 hodin. Barevná teplota svítidla se podle potřeby může pohybovat od 3000 do 6500 K. To znamená, že může osvětlit danou místnost teplým bílým, přirozeným bílým nebo studeným bílým světlem. Svítidlo Danny je také stmívatelné, což znamená, že jeho jas lze nastavit podle přání a má také funkci časovače. Toto skvělé stropní svítidlo doporučujeme do jídelny, obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně. Dálkově ovládané, kulaté svítidlo má průměr 600 mm a vzdálenost 75 mm od stropu. Na stropní svítidlo Danny se poskytuje záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.46 kg |
| EAN: | 5998250354507 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 600 mm |
| Příkon (W): | 60 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 4800 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
