Svítidlo RABALUX 5470 ANAIS, LED 4,8W, IP20, 4000K, 365lm, zlatá
Anais je elegantní dekorativní LED svítidlo. Svým jemným křivkovým designem poskytuje rovnoměrné, příjemné světlo, takže je ideální na ozdobení různých místností, obývacích pokojů, ložnic nebo dokonce salonků. Stolní svítidlo Anais zlaté barvy je vyrobeno z kovu a plastu. Teplota barev vestavěného zdroje světla LED je 4000 Kelvinů, tj má přirozené bílé světlo a jeho výkon je 4,8 W. Světelný tok 200 lumenů poskytuje příjemné dodatečné osvětlení. Je vysoký 350 mm a jeho průměr je 195 mm. Produkt je vybaven kabelovým spínačem a je k dispozici ve dvou barvách. Světelný zdroj není možné vyměnit v stolním svítidle. Na produktovou skupinu Anais se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5998250354705 |
| Výška (mm): | 350 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | zlatá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 195 mm |
| Příkon (W): | 4,8 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 200 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
