Svítidlo RABALUX 5540 DAMIEN, LED 24W, IP20, -K, -lm, bílá
Stropní svítidlo Damien se od průměrného svítidla odlišuje nejen speciálním pavučinovým vzorem stínítka. Díky mnoha extra funkcím je skvělou volbou i pro nejnáročnější zákazníky. Moderní bílý model je vyroben z kovu a plastu a má vestavěný zdroj světla LED. Spotřeba energie světelného zdroje je 24 W, jeho svítivost je 1920 lumenů a životnost 30000 hodin. Barevnou teplotu svítidla je možné podle přání nastavit mezi 3000 a 6500 K. Svítidlo Damien je také stmívatelné, což znamená, že jeho jas lze nastavit podle vašich potřeb a má také funkci časovače. Třešničkou na dortu je, že svítidlo je možné ovládat pomocí aplikace přes Wi-Fi připojení. Díky bezplatné aplikaci, kterou si můžete stáhnout do svého smartphonu nebo tabletu, můžete pohodlně nastavit požadované světlo a zapnout a vypnout světlo doma nebo na dálku. Doporučujeme vám, abyste tento skvělý model použili ve své obývacím pokoji, jídelně, ložnici nebo na chodbě. Dálkově ovládané, kulaté svítidlo má průměr 390 mm a vzdálenost 100 mm od stropu. Na fantastické stropní svítidlo Damien se vztahuje záruka 5 let. Aplikaci na ovládání svítidla Damien si můžete stáhnout pomocí QR kódu (klikněte na obrázky).Video o aplikaci Tuya najdete zde. : https://www.youtube.com/watch?v=xXwlWEyHlG4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 5998250355405 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 390 mm |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1920 lumen |
| Typ svítidla: | SMART - Inteligentní osvětlení |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 100 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
