Svítidlo RABALUX 5674 HANSON, LED 8W, IP20, 3000K, 35lm, bílá
Podlinkové svítidlo Hanson lze namontovat v kuchyni nad pracovní desku nebo umyvadlo, aby nám svým světlem pomohlo při práci. Se svým moderním stylem a bílou barvou může být diskrétním a praktickým doplňkem každé moderní kuchyně. Rozměry svítidla Hanson jsou následující: šířka 500 mm, výška 30 mm, vzdálenost od stěny 12 mm. Jeho vestavěný energeticky úsporný světelný zdroj LED má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho vyzařuje přirozené bílé světlo. Výkon světelného zdroje je 8 W, jeho svítivost je 560 lumenů a jeho životnost je 30 000 hodin. Svítidlo vyrobeno z plastu má i další funkce: je možné ho ztlumit, t.j. jeho jas lze nastavit podle přání. Díky moderní technologii snímače regulace jasu se stačí přiblížit k senzoru produktu rukou a není nutné stisknout tlačítko. Pro zapnutí a vypnutí produktu podržte na několik sekund ruku nad snímačem. Chcete-li upravit jeho jas, proveďte mávající pohyb nad snímačem, abyste ho snížili. Pohybový senzor je schopen detekovat pohyb pod úhlem 120 °.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5998250356747 |
| Šířka (mm): | 500 mm |
| Výška (mm): | 30 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 8 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Typ svítidla: | Podlinková svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 12 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
