Svítidlo RABALUX 5727 SILAS, LED 18W, IP44, 4000K, 1700lm, chromová
Nové nástěnné svítidlo do koupelny, které patří do produktové řady Silas, bude praktickým a elegantním kusem nábytku ve vaší moderní koupelně: model je vybaven nastavitelnou hlavou a pokud je namontovaný nad umyvadlem nebo zrcadlem, může zaplavit místnost světlem vytvářejícím čistý a moderní efekt. Svítidlo Silas je vyrobeno v chromové barvě a má vestavěný energeticky úsporný LED světelný zdroj s výkonem 18 W, svítivostí 1700 lumenů a životností 30 000 hodin. Barevná teplota světelného zdroje je 4000 K. Nástěnné svítidlo sestávající z kovového svítidla a plastového stínítka má krytí IP44, což zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry svítidla jsou následující: šířka 627 mm, výška 80 mm, vzdálenost od stěny 100 mm. Na koupelnové svítidlo Silas se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 5998250357270 |
| Šířka (mm): | 627 mm |
| Výška (mm): | 80 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | E |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1700 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 100 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
