Svítidlo RABALUX 5732 JOHN, LED 12W, IP44, -K, -lm, matná černá
Koupelnové svítidlo John v minimalistickém stylu bude vynikající volbou v každé moderní koupelně, zvláště pokud upřednostňujete tmavý barevný model namísto obvyklé bílé. Hliníkové svítidlo John je vyrobeno v matné černé barvě a je doplněno bílým plastovým stínítkem. Toto svítidlo vypadá obzvlášť dobře nad umyvadlem a zrcadlem, pokud kolem umyvadla umístíte další doplňky tmavé barvy. Zabudovaný světelný zdroj LED tohoto koupelnového svítidla má výkon 12 W, světelný tok 930 lumenů a životnost 20 000 hodin. Energeticky úsporná inteligentní žárovka má barevnou teplotu 3 000 K a podle toho září teplým bílým světlem. Svítidlo John má krytí IP44, které zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry tohoto koupelnového svítidla jsou následující: délka 486 mm, výška 65 mm, vzdálenost od stěny 70 mm. Na tento model nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 5998250357324 |
| Šířka (mm): | 486 mm |
| Výška (mm): | 65 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 930 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 70 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
