Svítidlo RABALUX 5808 Periodic, E-14, 2x40W chrómová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | koupelnová, kuchyňská svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 5998250358086 |
| Barva: | chrómová |
| Šířka (mm): | 380 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | chromová |
| Materiál stínidla: | sklo/ kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Strana v katalogu: | 230 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 90 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
