Svítidlo RABALUX 6230 LIAM, LED 5W, IP44, 3000-6000K, 3080lm, chromová
Se svým elegantním tvarem a chromovou barvou je nástěnné svítidlo Liam dokonalým doplňkem vašeho moderního koupelnového dekoru. Můžete jej připevnit blízko zrcadla nad umývadlo nebo blízko sprchy: jeho přirozené bílé světlo vytvoří čistý moderní efekt. Malé svítidlo Liam má vestavěný energeticky úsporný světelný zdroj LED s výkonem 5 W, světelným tokem 400 lumenů a životností 25000 hodin. Barevná teplota světelného zdroje je 4000 K. Robustní male svítidlo vyrobeno výhradně z kovu má krytí IP44, které zaručuje její ochranu před vniknutím předmětů s maximálním průměrem 1 mm a před stříkající vodou z kteréhokoliv směru. Koupelnové svítidlo Liam má tyto rozměry: šířka a výška 60 mm, vzdálenost od stěny 120 mm. Na toto nástěnné svítidlo se vztahuje záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 5998250362304 |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 60 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
