Svítidlo RABALUX 6250 DELION, LED 50W, IP20, 4000K, 500lm, bílá
Stropní svítidlo Delion se doporučuje všem, kteří hledají moderní styl pro svůj obývací pokoj nebo ložnici a očekávají více než jen průměrné stropní svítidlo. Jedinečně navrženo svítidlo Delion ve tvaru čtverce je vyrobeno z kovu a akrylu v bílo-hnědo-černé barevné kombinaci. Má vestavěný světelný zdroj LED s výkonem 50 W, světelnou intenzitou 3080 lumenů a barevnou teplotou, kterou lze pomocí dálkového ovladače nastavit mezi 3000 a 6000 K. Díky druhé funkci dokáže svítidlo Delion svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem v souladu s vaší aktuální náladou. Dále můžete také ovládat jas svítidla: stmívání je možné provést i pomocí dálkového ovladače. Rozměr inteligentního stropního svítidla je 470x470 mm a jeho vzdálenost od stropu je 110 mm. Na svítidlo Delion se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.56 kg |
| EAN: | 5998250362502 |
| Šířka (mm): | 470 mm |
| Výška (mm): | 520 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 50 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3080 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 110 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
