Svítidlo RABALUX 6259 AMADEO, LED 10,5W, IP20, 4000K, 1500lm, černá
Nepřímé nástěnné svítidlo Amadeo vyrobeno z kovu a plastu je jedním ze zástupců minimalistického stylu a bude dokonalým doplňkovým osvětlením v každé domácnosti s industriálním stylem. Černý model, ve kterém jsou kombinovány 4 prvky ve tvaru disku, je možné umístit do obývacího pokoje nebo do ložnice. Amadeo má vestavěné LED světelné zdroje s celkovým výkonem 10,5 W, svítivostí 750 lumenů a barevnou teplotou 4 000 K. Světelné zdroje vyzařující přirozené bílé světlo mají pozoruhodně vysokou životnost, t.j. 30000 hodin. Světlo nepřímého nástěnného svítidla odráženo od stěny vytváří v dané místnosti moderní, elegantní efekt. Rozměry svítidla Amadeo jsou: šířka 520 mm, výška 690 mm, vzdálenost od stěny 60 mm. Na toto útulné nástěnné svítidlo se vztahuje záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5998250362595 |
| Šířka (mm): | 520 mm |
| Výška (mm): | 690 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 750 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 60 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
