Svítidlo RABALUX 6270 DANTON, LED 14W, IP44, 4000K, 3390lm, chromová
Nástěnné svítidlo do koupelny Danton bude praktickou volbou ve vaší moderní koupelně, pokud potřebujete další svítidlo nad umyvadlem a v blízkosti zrcadla. Kovové svítidlo v chromové barvě doplňuje bílé plastové stínítko. Svítidlo obsahuje zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 14W, světelným tokem 1 220 lumenů a životností 25 000 hodin. Inteligentní žárovka má barevnou teplotu 3 000 K a podle toho září teplým bílým světlem. Svítidlo Danton má krytí IP44, které zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z libovolného směru. Rozměry tohoto koupelnového nástěnného svítidla jsou: délka 600 mm, výška 70 mm, vzdálenost od stěny 66 mm. Na tento model nabízíme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 5998250362700 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Výška (mm): | 70 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 14 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1220 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 66 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
