Svítidlo RABALUX 6355 SOLOMON, LED 30W, IP20, -K, -lm, matná černá
Závěsné svítidlo Solomon vyrobeno z kovu a akrylu je vhodné pro ty, kteří mají raději nekonvenční svítidla nepravidelných tvarů. Z matného černého těla průmyslového stylu svítidla Solomon odbočují asymetricky uspořádané hlavy svítidla různých velikostí v náhodných vzdálenostech od centrální, válcové části svítidla. Solomon má vestavěné světelné zdroje LED s celkovým výkonem 30 W, světelným tokem 2400 lumenů a barevnou teplotou 4000 K. Světelné zdroje vyzařují přirozené bílé světlo, což vytváří moderní, elegantní efekt v dané místnosti. Toto minimalistické závěsné svítidlo doporučujeme především do obývacího pokoje - jeho jas je dostatečný k osvětlení ještě prostornějších místností. Svítilna Solomon s kulatou ozdobnou základnou má průměr 570 mm a její vzdálenost od stropu je 750 mm. Toto skvělé závěsné svítidlo má 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.58 kg |
| EAN: | 5998250363554 |
| Výška (mm): | 520 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 570 mm |
| Příkon (W): | 30 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 2400 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 750 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
