Svítidlo RABALUX 6408 CARTER, E14 1X MAX 11W, IP20, -K, -lm, matná černá
S matnou černou barvou a elegantním designem, kovové stolní svítidlo Carter udělá dobrou práci ve vaší pracovně nebo na stolech vašich školáků. Černý kabel vyváží charakteristický vzhled. Vzhledem k jeho tmavé barvě se doporučuje primárně namontovat do větších chlapeckých pokojů. Výška svítidla vám umožní efektivně osvětlit dostatečně velkou plochu pro čtení, psaní a učení. Při umísťování svítidla Carter se musíte ujistit, že je na vaší pravé straně, aby se nezakrývalo světlo z lampy. Stonek stolního svítidla lze ohnout a hlava se dá posouvat, takže výšku a úhel přicházejícího světla můžete kdykoliv upravit podle svých aktuálních potřeb. Tento model je možné použít s energeticky úsporným světelným zdrojem s výkonem až 11 W, patice typu E14. Stolní svítidlo Carter vybavené páčkovým spínačem má šířku 310 mm a výšku 580 mm. Svítidlo se dodává bez žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 5998250364087 |
| Šířka (mm): | 310 mm |
| Výška (mm): | 580 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
