Svítidlo RABALUX 6410 CARTER, E14 1X MAX 11W, IP20, 4000K, 180lm, béžová
Díky své béžovo-hnědé barvě a elegantnímu designu, kovové stolní svítidlo Carter udělá dobrou práci ve vaší pracovně nebo na stolech vašich školáků. Hnědý kabel vyvažuje charakteristický vzhled. Díky zářivé barvě svítidla může být dobrou volbou i do dívčího pokoje. Výška svítidla vám umožní efektivně osvětlit dostatečně velkou plochu pro čtení, psaní a učení. Při umísťování svítidla Carter se musíte ujistit, že je na vaší pravé straně, aby se nezakrývalo světlo ze svítidla. Stonek stolového svítidla lze ohnout a hlava se dá posouvat, takže výšku a úhel přicházejícího světla můžete kdykoliv upravit podle svých aktuálních potřeb. Tento model je možné použít s energeticky úsporným světelným zdrojem s výkonem až 11 W, patice typu E14. Stolní svítidlo Carter vybaveno páčkovým spínačem má šířku 310 mm a výšku 580 mm. Svítidlo se dodává bez žárovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 5998250364100 |
| Šířka (mm): | 310 mm |
| Výška (mm): | 580 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | béžová |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
