Svítidlo RABALUX 6448 HARRIS, LED 4W, IP20, -K, -lm, bílá
Díky svému elegantnímu stylu skrývá jednoduchý vzhled stolového svítidla Harris speciální vnitřek: model s diskovou hlavou a sponou je také vybaven baterií, takže jej můžete umístit kamkoliv ve svém bytě. Bílé svítidlo s vestavěným zdrojem světla LED má barevnou teplotu 4000 K a podle toho vyzařuje přirozené bílé světlo. Světelný zdroj má výkon 4 W a svítivost 180 lumenů. Svítidlo Harris vyrobeno z plastu je možné umístit do obývacího pokoje, pracovny nebo dětského pokoje; ať už na svém notebooku kdekoliv píšete, čtete nebo pracujete, hodí se vám další zdroj světla. Stolní svítidlo je vybaveno dotykovým spínačem, který umožňuje i stmívání: jas lze nastavit ve třech krocích. Základna svítidla navíc skrývá i funkci nočního světla. Šířka stínítka stolního svítidla Harris je 60 mm, jeho výška je 470 mm a délka jeho podstavce je 120 mm. Na svítidlo se poskytuje 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5998250364483 |
| Šířka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 470 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 4 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 180 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
