Svítidlo RABALUX 6513 Karen antracitová šedá/ chromová LED 2x 4W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | spoty, bodová, reflektorová svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5998250365138 |
| Šířka (mm): | 255 mm |
| Výška (mm): | 83 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | antracitová |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | kov/ plast |
| Příkon (W): | 8 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 150 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
