Svítidlo RABALUX 6529 Larkin chromová/ přírodní E27 MAX 40W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | nástěnná, stropní, desková Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| EAN: | 5998250365299 |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Výška (mm): | 500 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílé alabastrové sklo |
| Barva světla (K): | 2800 K |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | textil |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Příkon (W): | 3 W |
| Styl svítidla: | Standard |
| Svítivost (lumen): | 205 lumen |
| Typ svítidla: | Nástěnná svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 205 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
