Svítidlo RABALUX 6547 Grando, 3 arms wall lamp, E14 40W bronzová/bílá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | koupelnová, kuchyňská svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.733 kg |
| EAN: | 5998250365473 |
| Šířka (mm): | 560 mm |
| Výška (mm): | 70 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 220 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
