Svítidlo RABALUX 6548 Grando Grando Ceiling lamp, E14 3x40W, bronze
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | koupelnová, kuchyňská svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 5998250365480 |
| Výška (mm): | 240 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 500 mm |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 170 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
