Svítidlo RABALUX 6569 BOWIE, E27 1x MAX 60W, IP20, -K, -lm, černá
Stolní svítidlo Bowie vyrobeno v černé barvě je díky svému jednoduchému, ale působivému designu stylovým doplňkem mnohých místností ve vaší domácnosti. Můžete si ho dát do své ložnice na noční stolek, do obývacího pokoje na spodní stůl nebo dokonce do své pracovny na pracovní stůl. Svítidlo svým kulatým černým podstavcem připomíná drobnou hořící svíčku. Svítidlo Bowie vybavené kabelovým spínačem lze použít s jedním zdrojem světla s výkonem až 60 W, patice typu E27. Pokud máte rádi útulnou, intimní atmosféru a světlo, které uvolňuje vaše oči, vyberte si zdroj teplého bílého světla. Výška kovového stolního svítidla je 95 mm a průměr jeho ozdobné podstavy je 115 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 5998250365695 |
| Výška (mm): | 95 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 115 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
