Svítidlo RABALUX 6589 ASHTON, LED 24W, IP20, 4000K, 2150lm, matná černá+dřevo
Stropní svítidlo Ashton, které se skládá z kombinace hranatých tvarů, bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Matné černé železné svítidlo je doplněno o bílá plastová stínítka. Svítidlo lze upevnit na strop pomocí obdélníkového dekoračního podstavce v barvě buku. Dva protínající se obdélníkové prvky zajišťují jedinečný vzhled modelu Ashton. Stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 24W, světelným tokem 1600 lumenů a teplotou barvy 3000K. Teplé bílé světlo tohoto stropního svítidla vytváří v místnosti útulnou, intimní atmosféru. Rozměry svítidla Ashton jsou 400x400mm, vzdálenost od stropu 75mm, instalační průměr 140mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 5998250365893 |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná černá+dřevo |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2150 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 75 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
