Svítidlo RABALUX 6590 ASHTON, LED 24W, IP20, -K, -lm, satin nickel+dřevo
Stropní svítidlo Ashton, které se skládá z kombinace hranatých tvarů, bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v saténové chromové barvě je doplněno o bílá plastová stínítka. Svítidlo lze upevnit na strop pomocí obdélníkového dekoračního podstavce v barvě buku. 3 protínající se obdélníkové prvky zajišťují jedinečný vzhled modelu Ashton. Stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 24W, světelným tokem 1870 lumenů a teplotou barvy 4000K. Přirozené bílé světlo tohoto stropního svítidla vytváří v místnosti čistý, moderní efekt. Rozměry svítidla Ashton jsou následující: šířka 645mm, výška 350mm, vzdálenost od stropu 100mm, instalační průměr 140mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.305 kg |
| EAN: | 5998250365909 |
| Šířka (mm): | 645 mm |
| Výška (mm): | 350 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | satin nickel+dřevo |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2150 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 100 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
