Svítidlo RABALUX 6591 Soma 1 spot nástěnný antik hnědá/krémová E14 1x 40W
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | spoty, bodová, reflektorová svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 5998250365916 |
| Barva: | antik hnědá/krémová |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | krémová |
| Barva svítidla: | anticky hnědá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E14 |
| Strana v katalogu: | 115 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 170 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
