Svítidlo RABALUX 6640 GODRIC, E27 1x MAX 25W, IP20, -K, -lm, černá
Stojící svítidlo Godric bude stylovým kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Tento model připomínající nadrozměrnou lampu na čtení je vyroben s černým kovovým držákem a ozdobnou základnou a černým stínítkem vyrobeným z textilu. Svítidlo Godric lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 25W. Typ patice je E27. Pokud svítidlo umístíte do ložnice, doporučujeme žárovku vyzařující teplé bílé světlo, které vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru. Na druhé straně, pokud jej používáte ke čtení nebo práci, přirozené bílé světlo může být prospěšnější. Rozměry tohoto stojícího svítidla jsou následující: výška 1410 mm, průměr stínítka 200 mm, průměr ozdobné základny 220 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.16 kg |
| EAN: | 5998250366401 |
| Výška (mm): | 1410 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | textil |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 200 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
